Oklejanie ciężarówek

Oklejanie ciężarówek niesie za sobą wiele korzyści. Jest to usługa oferowana przede wszystkim klientom biznesowym. Natomiast indywidualne projekty również są możliwe do zrealizowania. Poznaj zalety oraz efekty zabiegu oklejania ciężarówek. 

Oklejanie ciężarówek – wielkogabarytowa reklama

W specjalnych studiach graficznych powstają projekty, które za pomocą specjalnej folii zostają nanoszone na karoserię samochodu ciężarowego. Projekty te zawsze są zgodne z oczekiwaniami klienta, niekiedy również z uznaniem praktycznych wskazówek osoby doświadczonej, która podjęła się realizacji mobilnej reklamy.

Otóż oklejanie ciężarówki, której powierzchnia jest dość obszerna, daje spore możliwości, co do samego projektu. Poza tym taka reklama przyciąga wzrok potencjalnych odbiorców.  Przejeżdżająca ciężarówka o ciekawej szacie graficznej, na pewno nie umknie niczyjej uwadze. Dodatkowo większy format jest bardzo czytelny i robi ogromne wrażenie na odbiorcy. W przypadku wykorzystania efektu 3D, taka reklama będzie jeszcze bardziej zaskakująca.

Wiele przedsiębiorców korzysta z tej usługi, aby wizerunek firmy był spójny i oryginalny.

Oklejanie ciężarówek – cenne informacje dla klienta

Oklejanie ciężarówek daje też możliwość przekazania ważnych treści. Może to być informacja o lokalizacji, dane kontaktowe czy też logo firmy. Z powodzeniem można umieścić na ciężarówce treść motta jakim kieruje się firma. Wszystkie te informacje można wzbogacić ciekawą grafiką.

Personalizacja pojazdu

Oklejenie ciężarówek jest formą personalizacji. Dzięki takiemu zabiegowi ciężarówki są identyfikowane z konkretną działalnością. Wpływa to również pozytywnie na sam wizerunek firmy. Jej odbiór wyzwala pozytywne emocje, zarówno ze strony klientów, jak i pracowników. Prestiż takiej firmy wznosi się na wyżyny. Ciekawe rozwiązania w tym zakresie dają duże pole do popisu, więc niepowtarzalność projektów, wzmacnia wizerunek firmy.

Może zmiana koloru?

Oklejanie ciężarówki nie jest wyłącznie związane z prezentowaniem mobilnej reklamy. Niekiedy jest to mniej kosztowna opcja, związana ze zmianą koloru auta. Malowanie generuje znacznie większe koszty, a oklejenie nie dość, że wygląda bardzo estetycznie, to daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Oklejenie związane ze zmianą kolorystyczną ciężarówek, również ujednolica wizerunek firmy.

Oklejanie ciężarówki – jak to się odbywa

Oklejanie ciężarówki jest dość pracochłonnym procesem. Pierwszym etapem jest stworzenie projektu w studiu graficznym, który kolejno przenoszony jest w formie druku na podłoże, jakim jest wysokiej jakości folia. Następnie przychodzi czas na część praktyczną. Doświadczeni pracownicy odpowiednio przygotowują podłoże. Następnie z zachowaniem dużej precyzji, folię nakłada się na wyznaczony obszar. Podczas oklejania często korzysta się z dodatkowych narzędzi. Efekt końcowy jest bardzo trwały, z gwarancją na co najmniej kilka lat.

Czy oklejanie ciężarówek jest bezpieczne dla lakieru?

Wysokiej jakości folia, jaką stosuję się podczas oklejania, nie wpływa negatywnie na stan lakieru. Mało tego, folia działa na niego ochronnie. Stanowi skuteczną barierę, która zapobiega powstawaniu wszelkim niedoskonałościom na jego powierzchni. Folia chroni również lakier przed negatywnym działaniem promieni UV. Jest odporna na wilgoć i przez długi okres czasu pozostaje w stanie idealnym. Niektórzy podkreślają, że właściwości zabezpieczające folii zachowują stan auta na znacznie wyższym poziomie. Po odklejeniu lakier wciąż jest w takim samym stanie, jaki był przed oklejejeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here