Stelvio B-Tech

Auto wszechstronne, gotowe do jazdy w każdych warunkach i przemyślane w najmniejszym calu. Stelvio to auto wyjątkowe pod wieloma względami. Ucieszy przede wszystkim tych, którzy lubią jazdę komfortową, pewną i pozbawioną niespodzianek. Luksusowe auto terenowe? Jeśli wcześniej zastanawialiście się, czy jego istnienie jest możliwe, możecie odetchnąć z ulgą.

SUV dla wymagających

Kto będzie szczególnie zachwycony rozwiązaniami zastosowanymi przez Alfę Romeo? Do tej grupy należą przede wszystkim kierowcy, którzy wiedzą, czego chcą. Ten nowoczesny SUV został dostosowany do potrzeb obejmujących wygodną, pewną jazdę z dostosowaniem do zmiennych warunków na drodze. Z zewnątrz Stelvio wygląda jak rasowy miejski crossover. Wystarczy jednak wsiąść do środka, aby przenieść się do wysmakowanego świata luksusu. Nie chodzi jednak o przepych i przesadę. Włoska marka od lat stawia na wysublimowany minimalizm, który króluje także w Stelvio.                                                                                                                                                                 

Kierowca ma do dyspozycji intuicyjne centrum dowodzenia zasilane nowoczesną technologią, która w żaden sposób nie narzuca swojej woli, a z drugiej strony nie ginie przykryta pozostałymi elementami, których zadaniem jest dbanie o komfort kierowcy i pasażerów. Przestronne wnętrze pozwala poczuć się niezwykle swobodnie na podwyższonych siedzeniach. Pod ręką jest wszystko, co niezbędne, aby zareagować podczas jazdy. Slevio, wspomagane przez najnowsze systemy bezpieczeństwa, których skuteczność potwierdziły liczne testy, pozwala prowadzić się jak po sznurku – bez względu na panujące warunki.

Idealny do codziennej jazdy zarówno po mieście, jak i poza nim, w pełni komfortowy i spełniający potrzeby wymagających kierowców, a do tego luksusowy w najlepszym tego słowa znaczeniu.  Kogoś, komu innowacyjnych rozwiązań wciąż jednak za mało, w pełni powinno usatysfakcjonować Stelvio B-Tech: wersja ultranowoczesna, idealna dla ceniących wszechstronność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here