wypożyczony samochód

Podróżowanie samochodem z wypożyczalni ma mnóstwo zalet. Po dokonaniu opłaty można wskazać miejsce, gdzie będzie czekać auto, a sama wyprawa – samotnie czy z rodziną – należy do niezwykle komfortowych. Przyjdzie natomiast moment, w którym trzeba będzie zakończyć wypoczynek i wrócić do codziennych obowiązków. O czym należy pamiętać zwracając pojazd do wypożyczalni?

Rosnące zainteresowanie ofertą

Wypożyczanie samochodów staje się w Polsce coraz popularniejsze. Potwierdza to między innymi wypożyczalnia Express Car Rental, która od ponad 20 lat dba o komfort kierowców przybywających do Krakowa w różnych celach. Latami wypracowywana renoma przełożyła się na najwyższe zadowolenie kierowców – firma jest dziś uważana za jedną z lepszych w Polsce, stawiając sobie za priorytet satysfakcję użytkowników.

Obsługa firmy dokłada wszelkich starań, by wprowadzić dla swoich klientów szereg udogodnień. Poza atrakcyjnym cennikiem i prostą umową firma oferuje punkty odbioru auta praktycznie na terenie całego Krakowa. To ogromna wygoda, biorąc pod uwagę częstą zmianę środka lokomocji – klienci przybywają do Krakowa zarówno pociągiem, samolotem, jak i autobusem.

Podróżowanie bez ograniczeń

Przemieszczanie się bez obaw, że coś pójdzie nie tak, to niezwykle ceniony przez klientów komfort. Jako firma z wieloletnią tradycją, Express Car Rental nieustannie dba zarówno o formalności, jak i idealny stan techniczny swojej floty. Dzięki temu kierowca nie musi obawiać się o wyszukiwanie najlepszej oferty ubezpieczenia pojazdu czy pilnować następnego terminu przeglądu. Poruszanie się autem z wypożyczalni jest wygodne nawet w trakcie nieprzewidzianej awarii. Z taką sytuacją sprawnie poradzi sobie profesjonalna obsługa firmy, dokonując błyskawicznej naprawy, a nawet zaopatrując kierowcę w pojazd zastępczy.

Zwrot samochodu do wypożyczalni

Kiedy termin wyjazdu służbowego lub wycieczki dobiega końca, należy oddać auto do wypożyczalni. Zasady zwrotu pojazdu są zbliżone w większości wypożyczalni. Należy mieć przy sobie podpisaną wcześniej umowę oraz dowód osobisty. Samochód należy przyprowadzić pod wskazany adres, gdzie zostanie podpisany protokół jego zwrotu.

Zwrot samochodu do wypożyczalni

Należy przestrzegać, aby zwracane auto było w dobrej kondycji technicznej – dokładnie w takiej samej, jak podczas jego wypożyczenia. Jednym z obowiązków użytkownika jest zatankowanie baku do pełna – jest to wymóg zapisany w umowie. Przed oddaniem warto zadbać o czystość we wnętrzu pojazdu i pozbyć się widocznych śladów użytkowania. Kierowca uniknie tym samym dodatkowych opłat związanych z koniecznością posprzątania auta. Po sprawdzeniu samochodu przez pracownika firmy następuje przekazanie kluczyków i zakończenie transakcji.

Przemieszczając się po szosach wypożyczonym autem należy dbać o nie jak o swój własny pojazd. Tylko w ten sposób można uniknąć dodatkowych kosztów, a przede wszystkim stresu, jakiego często doświadczają nieostrożni kierowcy.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – https://www.express.pl/pl/firma-express/oddzialy-i-punkty-wydan/krakow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here