Długoterminowy wynajem pojazdów

Czy wiesz, że już blisko co trzeci nowy samochód w Polsce jest finansowany w formule wynajmu długoterminowego? Rekordowe zainteresowanie tym rozwiązaniem nie jest żadnym zaskoczeniem. Polscy kierowcy zaczęli doceniać korzyści wynikające z długoterminowego wynajmu pojazdów, a najważniejsze z nich przybliżamy w naszym artykule.

Brak wpłaty własnej

Jest to szczególnie istotna korzyść dla osób prywatnych, które nie dysponują gotówką na zakup samochodu lub po prostu nie chcą się rozstawać z oszczędnościami. W wynajmie długoterminowym pojazdów dla osób fizycznych nie ma wpłaty własnej, co stanowi dużą ulgę dla domowego budżetu.

Elastyczność

Wynajem długoterminowy pojazdów jest zdecydowanie najbardziej elastyczną formułą finansowania. Użytkownik może swobodnie dopasować warunki umowy do swoich potrzeb i możliwości, na przykład wydłużyć okres wynajmu w celu obniżenia miesięcznej kwoty abonamentu. Możesz również wybrać opcje dodatkowe zawarte w abonamencie, między innymi serwis pojazdu, ubezpieczenie czy sezonową wymianę opon.

Uproszczona procedura

Jeśli przerażają Cię formalności związane z zaciągnięciem kredytu samochodowego lub leasingu operacyjnego, to zainteresuj się opcją wynajmu długoterminowego pojazdów. Wszystkie formalności możesz załatwić w 100% online, bez wychodzenia z domu czy z biura. Wystarczy, że skorzystasz z platformy iBemo – wygodnego narzędzia umożliwiającego znalezienie i dopasowanie optymalnej oferty wynajmu.

iBemo to platforma internetowa, z poziomu której wyszukasz ofertę wynajmu długoterminowego auta dowolnej klasy dostępnego u jednego z dealerów Grupy Bemo (m.in. Ford, Volvo, Mercedes, Mazda, Citroen, Peugeot czy Hyundai). Samodzielnie dopasujesz wysokość miesięcznego abonamentu i wybierzesz opcje dodatkowe. Gotową umowę dostaniesz na maila, a po jej zawarciu odbierzesz samochód w jednym z kilkunastu salonów w Polsce lub wskażesz adres, pod który auto zostanie dostarczone.

Sprawdź, jak działa iBemo i znajdź swój samochód w opcji wynajmu długoterminowego na stronie https://ibemo.pl/wynajem-dlugoterminowy.

Brak obowiązku wykupu pojazdu

Ważną zaletą wynajmu długoterminowego pojazdów jest to, że po zakończeniu umowy nie musisz wykupywać auta na własność. Możesz je zwrócić do dealera i od razu przesiąść się do nowego samochodu, w ramach kolejnej umowy wynajmu.

W ten sposób stale użytkujesz nowy lub prawie nowy pojazd, nie martwiąc się podwyższoną awaryjnością, ciesząc się najnowocześniejszymi technologiami i maksymalnym bezpieczeństwem podróżowania. Nie musisz również zaprzątać sobie głowy sprzedażą auta.

Wynajem długoterminowy pojazdów nie ma wpływu na zdolność kredytową

Ten argument może ostatecznie przekonać do wynajmu osoby, które w najbliższej przyszłości planują wnioskować o kredyt hipoteczny czy – w przypadku przedsiębiorców – o kredyt inwestycyjny. Wynajem długoterminowy nie obniża zdolności kredytowej (informacja o zawarciu umowy nie jest rejestrowana w BIK).

Co więcej, miesięczny abonament możesz ściśle dopasować do swojej sytuacji finansowej, jeżdżąc takim samochodem, na jaki naprawdę Cię stać. To wygodne, bezpieczne i rozsądne, zwłaszcza w niepewnych czasach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here