Sklep z filtrami samochodowymi

W samochodzie znajdziemy wiele układów sterowania. Jednym z nich są filtry. To narzędzie niezbędne do separacji kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Za ich pomocą możemy pewnie naciskać na pedał gazu. Ten element jest gwarancją nieprzerwanej pracy paliwa. Jak dokładnie działają filtry samochodowe w pojazdach? Jakie modele możesz spotkać na naszej stronie? Oto prosty przegląd ofertowy.

Zasada działania

Już wiemy, że filtry w samochodzie to nic innego jak separatory brudu. Ich zadaniem jest chronić układ napędowy przed zanieczyszczeniami zewnątrz. Są to m.in. piasek, żwir, kurz czy błoto. Zdarza się, że filtry samochodowe mogą oczyszczać przed drobinkami kurzu z paliwa. Drugą dość ważną cechą jest oczyszczanie samego powietrza. W tym przypadku płuca samochodu oczyszczają powietrze ze zbędnego zapylenia. Dzięki czemu w okresach lata możemy się cieszyć bezpieczną i anty-pyłową klimatyzacją. Dobrej jakości filtry samochodowe potrafią sobie poradzić ze stężeniem pyłu o natężeniu do 0,5 metra. Podane wartości możemy odnaleźć w m.in. w otworach do zasysania powietrza w samochodzie. Podsumowując dobre filtry po przejechaniu 20 tys. km oraz średnim zużyciu paliwa równym 81/100 km system jest wstanie przepuścić aż 6,2 kg pyłu na rok.

Rodzaje filtrów

Sklep z filtrami samochodowymi eFiltry.pl oferuje filtry światowych marek premium. W ofercie posiadamy oryginalne filtry do samochodów marki BNW oraz Porsche. W ofercie nie zabrakło filtrów dla klasy samochodów ze średniej półki. Są to m.in. filtry do VOLVO. W składzie produktów oferujemy filtry do samochodów ciężarowych. Składzie możemy odszukać filtry do ciężarówek marki SCANIA. W filtrach możemy odszukać modele dedykowane do samochodów terenowych. Posiadacze modeli Jeep oraz Land Rover mogą sięgnąć po filtry samochodowe dobrej jakości.

Większość filtrów pochodzi od znanych na świecie producentów. Na naszym sklepie możemy wyróżnić filtry marki Mann. Prężnie rozwijająca się firma może się poszczycić dużym udziałem na rynku. Od 1941 roku produkuje systemy separacyjne do powietrza, oleju oraz ssawek w samochodach. Ogromna dostępność tego typu systemów pozwala na wybór filtra dostosowanego do Waszych potrzeb. Drugą firmą jest Filtron. Marka oferuje filtry samochodowe dla posiadaczy, który liczą na przystępną jakość w dobrej cenie. Kolejnym naszym dystrybutorem jest PLZ Sędziszów. To nasza rodzima marka. Od 75 lat przedsiębiorstwo produkuje filtry do każdego modelu pojazdów. Na nasze stronie możecie odszukać filtry PLZ Sędziszów do oleju, paliwa oraz powietrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here